Pages Menu
Categories Menu

Czy remont moze wplynac negatywnie na zdrowie

RELIGIA

Istnieje kilka założenia, które są wspólne dla wszystkich religii. Wiara w dobrym dobrotliwego Boga jest najważniejsza. Uniwersalna miłość jest wyróżniony. Wspieranie mniej uprzywilejowanych jest również promowana przez wszystkie religie. Akceptacja siebie nie mogą być ignorowane. Wojna i zabijanie jest postrzegany negatywnie.

Dlaczego ten temat? Religia jest rozdzieranie naszym kraju. W religii USA jest promowanie nienawiści wobec tych, które ludzie czują się różnią. Negatywny wyrok religijna jest losowo przekazywane do ludzi i społeczności. Ludzie religijni głosować ślepo na ograniczonych kwestii bez uwzględnienia ważniejsze kwestie.

Stany Zjednoczone głosi być krajem chrześcijańskim. W jaki sposób Stany Zjednoczone cofać się na programy społeczne, aby wspierać wojnę w Iraku, gdy prawo religijne wywiera siłę? To wymyka się dwa główne założenia religijne – nie pomagać biednym i wspieranie wojny. Czy nie jest to niemoralne Kongres przywłaszczyć pieniądze dla programów odbudowy w Afganistanie i Iraku oraz zmniejszyć podobnych programów ciągu w USA? Nowy Orlean i okolice są miejmy nadzieję, że trafi zobaczyć duży program przywracania. Kongres jest kradzież pieniędzy z innych programów społecznych, aby to zrobić. nie jest okradanie Peter zapłacić Pawła, niemoralne? W każdym ostatniego konfliktu, Kongres i prezydent podniósł podatki na pokrycie zwiększonych kosztów niezbędnych do obrony kraju – nie ma Kongresu i administracji! Oni działają niemoralnie przekazując kosztów wojny na swoim i moich wnuków. W rzeczywistości większość federalne wydatki rządowe są przenoszone na jeszcze urodzonych dzieci. Rząd wolałby dać dobre życie bogatych niż mają je płacić podatki na wszystko.

Religie chrześcijańskie uważają, że obecne życie jest pośrednim stanie.
Artykuł dzięki: