Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego warto odremontowac lazienke

Dlaczego warto odremontowac lazienke

Domy o wyższej wartości rynkowej są na ogół bardziej pożądane położenia geograficznego i przypadkowo są domy o większej wartości odtworzeniowej. Składka ubezpieczeniowa jest przywiązany do wartości odtworzeniowej domu; w przypadku utraty, ubezpieczenie domu wysoka wartość dokona naprawy lub rekonstrukcji uszkodzonego mienia.

domów o wysokiej wartości zostały starannie wybrane, aby żyć w domach, które są zwykle dobrze dostosowane luksusowe kuchnie, wysokie sklepienia, spreparowanym formowanie i modernizowanych zamontowanych urządzeń.usługi ogrodnicze tarnów Podłogi są zwykle wykonane z drogiego marmuru i liczniki są często wykonane z granitu. Wysoka wartość domu nie może być porównywana do średniej domu i powinien być ubezpieczony przez polisy komfortowa; polityka, która obejmuje udoskonalone pragnienia wysoka wartość właściciela domu.

Ubezpieczenia dla domów o wysokiej wartości powinny być dostosowane w celu dostosowania do potrzeb właściciela domu; przystosowanie polityki będzie odzwierciedlać dostosowany budowę domu i wymaganego ubezpieczenia mienia osobistego, właściciel domu posiada.

Przedmioty, które są powszechnie oczekiwane w polisie ubezpieczeniowej domu o wysokiej wartości są następujące:

Rozszerzony koszt odtworzenia na mieszkania do 200% limitu notowana na politykę

kod budynku uaktualnić do pełnej granicy polityki

Zwiększone limity biżuterii, futer i srebra

backup Woda zasięg do pełnej granicy polityki

Włączenie osobowych Umbrella Coverage dla wykwalifikowanych domów

Tożsamość pokrycia kradzieży

Prywatny komputer w tym pokrycia odzyskiwania danych

Powyższe przykłady są po prostu pokrycia, które w większości przypadków mogą być niedostępne w regularnych polisy ubezpieczeniowej domu.

SELECT kilku ubezpieczycieli zapewniając ten poziom ubezpieczenia oferują bezpłatne usługi szacunkowego opłacany przez firmę ubezpieczeniową; firmy oferują właściciel domu darmowa szczegółowa kopia oceny z kolorowych zdjęć na przechowanie.
Artykuł dzięki: