Pages Menu
Categories Menu

Remonty – jak sie do nich przygotowac

Remonty - jak sie do nich przygotowac

Palenie ma negatywny wpływ na niemal każdy narząd w systemie. Jednym z narządów, który jest najbardziej uszkodzonych jest płuca. Ale to przewiduje się, jak wejść w kontakt z dymem papierosowym w sposób ciągły. Jednak czy to możliwe, aby zrekonstruować płuc po paleniu?

Za każdym razem wybrać się na opór swojego papierosa, to drażni komórki wyściełające dróg oddechowych w płucach. Twoje ciało reaguje na to podrażnieniem przez produkcję śluzu. Śluz zmniejsza średnicę drobnych dróg oddechowych dzięki czemu jest trudniej wziąć głęboki oddech. Ten nadmiar śluzu wyniki w przewlekłym kaszlu, jak twoje ciało próbuje wyczyścić dróg oddechowych. Jest to znane jako palacza kaszel. Jeśli to był jedyny problem, to byłoby to prosta sprawa, aby odbudować swoje płuca po paleniu.

Ale oprócz tego nadmiernej produkcji śluzu, palenie wprowadza duże ilości smoły i substancji chemicznych do płuc codziennego. A to sprawia, że ??znacznie trudniej odbudować swoje płuca po paleniu. Normalnie, płuca mają dość skutecznym sposobem, aby utrzymać dróg oddechowych jasne. W płucach, istnieją tysiące maleńkich włókien włosów, tak zwanych rzęski. Podobnie jak olbrzymie łóżka z wodorostów przepływającej tam iz powrotem z prądem, rzęsy nieustannie zamiatać zanieczyszczenia z płuc, aby utrzymać je i zachować je w czystości. Ale to naturalny proces może trwać bardzo długo. Właściwie, jeśli dziś rzucić palenie, płuca mogą nie być w stanie uzyskać wszystkie smołę i chemikalia z płuc do 15 lub nawet 20 lat. Tak więc, biorąc pod uwagę te informacje, w jaki sposób można przyspieszyć i szybciej odbudować swoje płuca?

Jeśli masz śluzu gromadzeniu się sytuacji, która powoduje, abyś miał problemy z oddychaniem, trzeba unikać pokarmów, które przyczyniają się do tego problemu. Mleko i wiele innych rodzajów produktów mlecznych przyczynia się do nagromadzenia śluzu. Wyeliminowanie tych pokarmów z diety. Skupić się na żywności, które mogą zmniejszyć ilość śluzu w systemie. Te produkty zawierają czosnek, pieprz cayenne, świeży imbir, cebula, uziemiony czarny pieprz, rzodkiewki i kucyka.

Należy również pić sok z marchwi z każdym posiłkiem. Wiele osób odkrywa, że ??jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu śluzu i utrzymania dobrego stanu zdrowia płuc. Twój organizm przetwarza beta-karoten w witaminę A, która odgrywa ważną rolę w oczyszczeniu płuc.

Jeśli zostały palenia przez kilka lat, można odbudować swoje płuca i oddech łatwiejsze. Pobierz mój nowy system oczyszczania płuc u odbudować swoje płuca!

Artykuł dzięki: